Skip links

Hakkımızda

Yılmaz Group bünyesinde ev tekstil sektöründe döşemelik kumaş ve perdelik kumaş üreten BELETTE, köklü tarihi ve yıllar içinde edindiği tecrübeyle hedef ve ilkelerinden taviz vermeden, bünyesinde sağladığı disiplin ve başarılı çalışmalarını dünyaya hızla yayan “Yılsay Tekstil” kalitesiyle, değişime açık yapısıyla ,yatırımları ile piyasanın en önemli yapı taşlarından biri haline gelmiştir.

En son teknolojiye sahip donanımlı makine parkı, 10.000 m2 kapalı alanda 140 cm ve 280 cm eninde döşemelik kumaş üretiminde kendine özgü zengin kreasyonları ile en iyi teknolojiye sahip dokuma tezgahlarından oluşan dokuma üretim tesisinde; yılların tecrübesi ve kalite anlayışı ile ayda 250.000 metre üretim yaparak, dinamik ve girişimci ekibiyle; modaya uygun renk ve dizaynlar takibinde kendine özgü tasarımlar geliştirir.

Sonsuz renk, iplik ve dokuma çeşitleriyle günün modasına yön verecek şekilde her müşteri sınıfına hitap ederek hizmet vermektedir. Başarılı stratejileri ve sunduğu kaliteli hizmet ile sektörünün saygın firmalarından biri olmayı başaran Yılsay Tekstil uzun yılların tecrübesi, genç ve dinamik personeli ile müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş bir lider kuruluştur. Yılsay Tekstil çevre ve insan yaşamı için üretim atıkları ve çevreye zararlı atıkları minimize eder. Üretim ve paketleme sürecinde doğal kaynakları korumaya dikkat eder ve bunun için çalışanlarına gerekli eğitimi vererek doğa sorumluluk bilincini arttırır.

MİSYON

Müşteri odaklı kalite anlayışını benimseyen, ülkemizde ve dünyadaki gelişmelere ayak uyduran Müşteri taleplerine istikrarlı ve kalite anlayışı ile yaklaşan Ülkemizin refahı için istihdam yaratan ve ekonomimize daha fazla katkıda bulunan lider şirketlerden olmak.

VİZYON

Üretimde çalışanlarımıza, müşteri memnuniyetinden, pazar beklentilerine teknolojik gelişmelerden, yeniliklere güvenilir, öncü, dinamik firmalardan olduğumuzu sürekli olarak sektörün nabzını tutarak sektörde kanıtladığı farklılığını devam ettirmek, yerel ekonomi ve ülke ekonomisine destek olmaktır.

Perdelik kumaş üreten BELETTE, köklü tarihi ve yıllar içinde edindiği tecrübeyle hedef ve ilkelerinden taviz vermeden, bünyesinde sağladığı disiplin ve başarılı çalışmalarını dünyaya hızla yayan “Yılsay Tekstil” kalitesiyle, değişime açık yapısıyla ,yatırımları ile piyasanın en önemli argümanlarından biri haline gelmiştir. En son teknolojiyle donanımlı makine parkı, 10.000 m2 kapalı alanda 140 cm ve 280 cm eninde döşemelik kumaş üretiminde kendine özgü zengin kreasyonları ile en iyi teknolojiye sahip dokuma tezgahlarından oluşan dokuma üretim tesisinde; yılların tecrübesi ve kalite anlayışı ile ayda 250.000 metre üretim yaparak, dinamik ve girişimci ekibiyle; modaya uygun renk ve dizaynlar takibinde kendine özgü tasarımlar geliştirir. Sonsuz renk, iplik ve dokuma çeşitleriyle günün modasına biçim verecek şekilde her müşteri sınıfına hitap ederek hizmet vermektedir.

Başarılı stratejiler ve sunduğu kaliteli hizmet ile sektörünün saygın firmalarından biri olmayı başaran Yılsay Tekstil uzun yılların tecrübesi genç ve dinamik Personeli ile müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş bir lider kuruluştur. Yılsay Tekstil çevre ve insan yaşamı için üretim atıkları ve çevreye zararlı atıkları minimize eder. Üretim ve paketleme sürecinde doğal kaynakları korumaya dikkat eder ve bunun için çalışanlarına gerekli eğitimi vererek doğa sorumluluk bilincini arttırır.