Skip links

Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yılsay Tekstil olarak;

Kalite, hizmet, maliyet ve teknolojinin sürekli geliştirilmesi ilkesiyle müşteri memnuniyetini her zaman ilk planda tutmayı, Süreçlerimiz üzerinde sıkı kontroller dinamik yöntemimiz ve süreç maliyetlerini minimize ederek müşterilerimizin güvenine layık olmayı, Tanımlanan kalite ve süreç hedeflerine ulaşabilmek için takım ruhuyla çalışmayı, Kalite yönetimi çerçevesinde, sürekli iyileştirme yaparak, standartların sürekliliğini garanti altına almayı kendimize ilke edindik.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Yılsay Tekstil olarak;

Yürürlükteki tüm çevre yönetmeliklerine yerine getiriyor ve çevre kalitesini koruyacak şekilde çalışıyoruz. Hava, su ve karasal atıkların azaltılması/ ortadan kaldırılması için sürekli iyileştirmeler gerçekleştiriyor ve bu hedefi elde ediyoruz. Bu taahhüt üretimimizin, operasyonlarımızın, yeni ürünlerin geliştirilmesinin ve tedarikçiler ve müşterilerle olan etkileşimimizin yürütülmesine bize rehberlik etmektedir. Üretim ve paketleme sürecinde doğal kaynakları korumaya dikkat eder ve bunun için çalışanlara gerekli eğitim verilerek doğa sorumluluk bilinci artırılır.

DOKUMA ve DESEN

Yılsay Tekstil olarak;

Kaliteli teknolojiye sahip dokuma tezgahlardan oluşan üretim tesisinde; müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışıyla ayda 250.000 metre kumaş üretimi yapmaktadır. Dinamik ve girişimci Tekstil Kumaş Tasarımları ekibiyle; modaya uygun renk ve dizaynlar ile kendine özgü tasarımlar geliştirir. Sonsuz renk, iplik ve dokuma çeşitleriyle her müşteri sınıfına hitap eder. Varlığımızın devamlı olması için çeşitliliğimizi ve üretkenliğimizi korumaya devam ediyoruz.